Форум інформатиків України

Автори сайту:

Ковшун Микола Іванович

Ковшун М.І.

Вчитель інформатики Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ковальчук Олександр Михайлович

Ковальчук О.М.

Вчитель інформатики Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Створення тем, розділів, ідеї щодо структури форуму, корисні повідомлення та файли на форумі. Позитивно відгукнувся на ідею створення даного форуму і зразу ж почав максимально його розвивати.

Постійна робота над вдосконаленням дизайну, розширенням приватного форуму, створення розділів і тем. Після відвідування форуму видавництва "Аспект" захопився ідеєю створення форуму, що об’єднає сотні вчителів інформатики і разом з командою форуму цю ідею розвиваємо й досі.

Вчитель має високий рівень професіоналізму, добре володіє ефективними формами і методами педагогічної діяльності, має високу результативність у роботі. Його учні - призери та учасники районних, обласних та Всеукраїнських олімпіад і конкурсів.

Микола Іванович - педагог, який завжди прийде на допомогу, дасть мудру пораду, допоможе знайти правильне рішення. Постійно в пошуку нових форм та методів викладання інформатики.

Автор посібника «Інформатика. Web-дизайн. 8 клас», "Інформатика. Основи Інтернету. Курс за вибором".

Детальніша інформація на відомому сайті Миколи Івановича "Кабінет інформатики": kabinet-info.narod.ru на сторінці "Творчі доробки"

Вчитель, незважаючи на невеликий стаж роботи (5 років), щоденно багато часу приділяє самоосвіті. Працюючи за комп’ютером по 7-15 годин, освоїв досконало офісні програми та останнім часом захоплюється веб-дизайном. На даному етапі найбільше турбується про розвиток шкільної інформатики, її роль в майбутньому нашої держави та місце серед інших наук. Постійне бажання щось змінити на краще, об’єднати вчителів і виробити стратегії подальшого розвитку перспективного предмету - інформатики.

Сумарне навантаження протягом двох років складає 30 годин на тиждень, що дає можливість вдосконалювати свою методику викладання практично рік за два. Тому за короткий термін педагогічної діяльності здобув значний досвід у викладанні інформатики і завдяки форуму - потужну базу методичних розробок.

 

Клікніть по посиланню http://informatic.org.ua/ для переходу